Warta má potenciál zatriasť webhostingovým trhom na Slovensku a prebrať ho z jemnej letargie...

Tomáš Palovský
zástupca šefredaktora PC_SPACE

pre vás

Ak uvažujete o svojej prezentácií na internete alebo túžite po originálnej e-mailovej adrese s vlastnou doménou, neváhajte a objednajte si ešte dnes niektorý z webhostingových balíčkov.

čo sú to webhostingové služby?

Webhostingové služby sú služby prevádzky elektronickej pošty a webovej lokality. Ich súčasťou sú obvykle aj ďalšie súvisiace služby, ktoré sú často pre bežného používateľa „neviditeľné“ (prevádzka DNS zóny, databázového servera, zálohovanie dát atď.).

ako si vybrať?

Vždy záleží len na vašich potrebách a očakávaniach. Pre individuálnych klientov ponúkame tri webhostingové balíčky. Určite si vyberiete. Prezrite si špecifikáciu ponúkaných služieb prípadne podrobné porovnanie a rozhodnite sa.

Ak budete potrebovať poradiť, neváhajte a kontaktujte operátorov úseku služieb zákazníkom.

Nové Nekúp to Nové Akurát Nové Extra
10 GB 30 GB 60 GB
keď začínate keď vás to baví ak to myslíte vážne
už od
2,39 € / mesiac
už od
5,82 € / mesiac
už od
9,32 € / mesiac
viac informácií viac informácií viac informácií

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH v zákonnej sadzbe. crooce.com - the internet company, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny ceny a rozsahu poskytovaných služieb. Poskytovanie webhostingových služieb sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami na poskytovanie webhostingových služieb spoločnosti crooce.com - the internet company, s.r.o. so sídlom Panenská 24, 811 03 Bratislava, Slovenská republika, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 45913/B v platnom znení.