Warta má potenciál zatriasť webhostingovým trhom na Slovensku a prebrať ho z jemnej letargie...

Tomáš Palovský
zástupca šefredaktora PC_SPACE

štandardné doplnkové služby

Pre všetkých zákazníkov využívajúcich niektorý z webhostingových balíčkov ako aj pre užívateľov webhostingovej karty warta poskytujeme bezplatne viacero doplnkových služieb:

webmail – e-mail kdekoľvek

Ak ste práve na dovolenke alebo ste si v práci zabudli prečítať dôležitý e-mail, s webovým rozhraním sa môžete bezpečne pripojiť k svojej schránke elektronickej pošty kdekoľvek – doma, v internetovej kaviarni alebo na letisku. A to bez komplikovaných nastavení a inštalácie softvéru, stačí vám prístup na internet a webový prehliadač.

štatistika prístupov – budete vždy v obraze

Viete kto sú návštevníci vašej webovej lokality? My poznáme odpoveď. Pre každú webovú lokalitu prevádzkovanú na našich serveroch spracovávame prehľadné štatistiky prístupov. Dozviete sa nie len koľko návštevníkov si vašu webovú lokalitu prezrelo, ale aj čo ich najviac zaujímalo, z ktorých krajín prišli a veľa ďalších užitočných informácií.

Service:manager – jednoducho a rýchlo

S nástrojom na manažment webhostingových služieb máte všetko pod kontrolou. Kedykoľvek si môžete vytvoriť nový účet elektronickej pošty, nastaviť automatickú odpoveď v neprítomnosti, zmeniť heslo alebo prezrieť faktúry. A to všetko on-line, prostredníctvom jednoduchého webového rozhrania, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

pravidelné zálohy – dáta v bezpečí

Vaše dáta sú u nás v bezpečí. Súbory vašej webovej lokality ako aj obsah vašej databázy pravidelne zálohujeme pre prípad živelnej katastrofy. Ak si nedopatrením zmažete alebo poškodíte vaše súbory, sme pripravení ich v krátkej dobe obnoviť.

technická podpora – pomôžeme vám

Nemusíte sa obávať, ak budete potrebovať pomoc, môžete sa s dôverou obrátiť na operátorov úseku služieb zákazníkom, ktorí vám ochotne poradia. Okrem toho sme pre vás pripravili viacero návodov a zoznam častých otázok a odpovedí, ktoré vám zjednodušia používanie webhostingových služieb.

phpMyAdmin – aby práca bola hrou

Pre webdizajnérov sme predinštalovali najobľúbenejší a najrozšírenejší nástroj na jednoduchý manažment databázy MySQL – phpMyAdmin. Prístup k tomuto nástroju je k dispozícií prostredníctvom protokolov http a https.