Warta má potenciál zatriasť webhostingovým trhom na Slovensku a prebrať ho z jemnej letargie...

Tomáš Palovský
zástupca šefredaktora PC_SPACE

pomoc a podpora

Používanie webhostingových služieb môže so sebou prinášať mnohé otázky alebo nejasnosti. Uvedomujeme si, že poskytovanie kvalitnej a rýchlej technickej podpory je pre našich zákazníkov dôležité a preto sa snažíme podať pomocnú ruku vždy, keď je to potrebné.

Service:manager

Aplikácia na manažment webhostingových služieb Service:manager je pre nás základným nástrojom starostlivosti o vás. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete jednoducho a rýchlo, 24 hodín denne, 7 dní v týždni upraviť konfiguráciu vašich webhostingových služieb.

Kedykoľvek si môžete vytvoriť nový účet elektronickej pošty, nastaviť automatickú odpoveď v neprítomnosti, zmeniť heslo alebo prezrieť faktúry. Súčasťou aplikácie je podrobná kontextová nápoveda. Aplikáciu Service:manager nájdete na adrese https://moj.crooce.com.


časté otázky

Na základe skúseností operátorov úseku služieb zákazníkom sme vybrali najčastejšie sa opakujúce otázky našich zákazníkov, ktoré spoločne s odpoveďami nájdete v časti časté otázky (FAQ).

úsek služieb zákazníkom

Ak preferujete telefonickú komunikáciu a potrebujete poradiť, neváhajte kontaktovať operátorov úseku služieb zákazníkom. Sme tu pre vás.